Bij Mensink Bouwbedrijf wordt de jaarplanning, capaciteitsplanning en projectplanning nog in Excel gemaakt. Dat werkte jarenlang prima, maar nu de organisatie groeit, merk je dat het overzicht soms ontbreekt en dat plannen steeds complexer wordt. Hoe kun je slimmer plannen, rust creëren en betere beslissingen nemen – zonder dat je meteen allerlei nieuwe software hoeft te kopen? Daar ga jij onderzoek naar doen.
Bij Mensink, een vooruitstrevend familiebedrijf met oog voor duurzaamheid, geloven we dat innovatie en vakmanschap de sleutel zijn tot de toekomst. Daarom investeren we in jonge talenten die willen bijdragen aan de transitie naar circulair bouwen – en daar kun jij als afstudeerder een belangrijke rol in spelen.
Tijdens je afstudeeronderzoek duik je in de planning van Mensink:
Het doel is om een praktisch, toepasbaar voorstel te doen dat Mensink helpt slimmer te plannen, rust in het proces te creëren en beslissingen beter te onderbouwen met data.
Vul hieronder het contactformulier in en dan neemt onze talentcoach Jet contact met je op. Het verdere verloop ziet er dan als volgt uit:
Help jij ons slimmer te plannen?
Reageer dan door onderstaand contactformulier in te vullen!
Stuur ons een berichtje!